DEĞERLİ HEMŞEHRİMİZ ŞABAN KUYUMCU’YU RAHMETLE VE SAYGIYLA ANIYORUZ

ŞABAN KUYUMCU (Merhum)            30 Ekim 2007 tarihinde Takdir-i İlahi sonucu ansızın vefat ederek  erken yaşta ebediyyen aramızdan ayrılan , Web Sitemiz’in Kurucusu değerli Hemşehrimiz ve arkadaşımız merhum ŞABAN KUYUMCU’YU, vefatının 2.nci Yıl dönümü münasebetiyle saygıyla ve sevgiyle anıyoruz. Bu vesileyle kendisine Yüce Allah’tan gani gani rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabırlar diliyoruz. 

            Değerli Arkadaşım, hayatın boyunca idealist duygularla Kafkas davası uğruna ve insanlık adına başlattığın, öncülük ettiğin iyilik ve güzellikler, aynen devam ediyor. Seni unutmadık, unutmayacağız. Müsterih ol, Ruhun şad olsun. Mekanın cennet olsun. Amin.  Editör Hamit Kayabey

5 Yorum

Hasan SEVEREkim 30th, 2009 22:44

MERHUM ” ŞABAN KUYUMCU”

Ölümünün bu ikinci yıl dönümünde değerli idealist, Kafkas davası uğrunda sürekli ön saflarda yer alan Bayramiç köyüne ve köylüsüne hep ilkleri yaşatan ve savunan sitemizin kurucusu mümtaz dava adamı Merhum Şaban KUYUMCU”yu bir kez daha minnet ve şükran ile anar mekanının cennet olmasını Cenab-ı Haktan niyaz ederim.

Aptullah SEVEREkim 31st, 2009 21:45

Sevgili ŞABAN KUYUMCU Ruhun şad ,mekanın cennet olsun.Uğraş vererek kurduğun WEB sitesi ve hemşehri buluşmaları için başlattığın etkinliker her seferinde bir evvelkinden daha iyi bir şekilde emin ellerde devam etmektedir.
Bu bayrağı taşıyan sayın HAMİT KAYABEY’in nezdinde bütün emeği geçen hemşehrilerimize teşekkür ederim.
Merhum ŞABAN KUYUMCU’nun ikinci ölüm yıl dönümünde ailesine.cocuklarına ve hemşehrilerimize cenabu ALLAH’tan sabırlar dilerim. SENİ HİÇ UNUTMADIK KALBİMİZDESİN……………

ilhan belekKasım 2nd, 2009 21:24

Sevgili kardeşim Ruhun şad , Mekanın cennet olsun

nehuş bahtiyarKasım 3rd, 2009 21:23

Allah mekanında dinlendirsin yokluğu hep hissediliyor yeri asla dolduralamayacak bir abimizdi.

Ruşen ve Zekiye KurnazMayıs 14th, 2011 09:35

canım kardeşim;

Ruhun şad,mekanın cennet olsun.
Bütün ailene,eşine,dostuna sabırlar dilerim.
Seni unutmayacağız.

Yorum Yapın

Mesajınız