Değerli Hemşehrimiz Zeki YILMAZ vefat etti

Yalova’da ikamet eden, Gönen Bayramiç Mahallesi Nüfusuna kayıtlı, değerli hemşehrimiz Zeki YILMAZ, 10 Nisan 2020 Cuma Günü öğle vaktinde evinin bahçesinde geçirdiği kalb krizi sonucu vefat etmiş olup, Dünyada ve Türkiye’de kovid 19 salgın hastalığının yaşanması nedeniyle yakın çevresi ve akrabalarının katılımıyla aynı gün ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Yalova Şehir Mezarlığına defnedilmiştir. Merhum Hemşehrimize Allah’tan rahmet, kederli ailesiyle yakınlarına ve sevenlerine sabır, metanet ve baş sağlığı diliyoruz. Ruhu şad olsun. mekanı cennet olsun. Editör Hamit Kayabey

1 Yorum

Hamit KayabeyNisan 13th, 2020 20:23

Merhum Zeki Yılmaz arkadaşımız, çalışkan, dürüst, güvenilir, merhametli, cömert, iyilik ve hayırsever bir hemşehrimizdi. Doğup büyüdüğü Köyünü ve köylüsünü seven vefalı bir insandı. Öyle ki, Perforje ustası olması itibariyle Bayramiç Köy Camisinin Kapısı, Pencere korkulukları ile Kabristan giriş kapısının yapımını hayrına üstlenmiş, buna ek olarak Cami içinde kullanılmak üzere Klima Cihazı hediye etmiştir. Ayrıca Arkadaş ve Hemşehrilerine toplu ikramlarda bulunmuştur.
Merhum hemşehrimizin yaptığı hayır, iyilik ve ikramlar vesilesiyle hep dua ve rahmetle anılacaktır. Kendisini kaybetmiş olmakla elbette üzüntümüz büyüktür. Ancak yaşadığı sürece, ailesinin, hemşehrilerinin dost ve arkadaşlarının sevgisini kazanmış biri olması itibariyle Yüce Rabbimiz’in rızasını kazanmış bir kul olduğuna inanıyorum.
Bu vesileyle Kendisine Allah’tan gani gani rahmet, kederli ailesine,yakınlarına ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı diliyorum. Ruhu şad olsun. Mekanı cennet olsun.

Yorum Yapın

Mesajınız