BAYRAMİÇ KÖYÜ’NDE HELVA MUHABBETİ VAR

27 Şubat 2010 Cumartesi akşamı Saat : 19.00’da Bayramiç Köyü’nde merhum Ali Bekmez’in ruhuna bağışlanmak üzere Hemşerimiz Ramazan Şenol’un sponsorluğunda ve Nurettin Kulbay’ın organizetörlüğünde Yakup Kızık’ın Köydeki evinde Hemşerilerimiz arasında Helva Gecesi Programı düzenlenmiştir. Söz konusu Helva Gecesine tüm Hemşerilerimiz davetlidir.

2 Yorum

Hamit KayabeyŞubat 24th, 2010 22:15

Bayramiç Köyü’ndeki Helva muhabbetinde bulunmayı çok isterdim. Ama planlanmış Hatay Dötryol seyahati nedeniyle o akşam yola çıkmak durumunda kalacağım. Dolayısıyla dostlarımla bir arada bulunamıyacağım. Helva gecesinin Hemşerilerimiz için neşe ve muhabbete vesile olması temennisiyle herkese selam ve sevgilerimi sunuyorum.

YUSUF KURALMart 3rd, 2010 19:19

GÜZEL BİR GECE OLDU. SEBEB OLANLARA, EMEĞİ GEÇENLERE VE İCABET EDENLERE TEŞEKKÜRLER. AMA KEŞKE DİYORUM, ARAMIZDA EKSİK OLANLAR DA GÖREBİLSELERDİ. RAHMETLİ TEYZEOĞLUM MURAT’ IN VEFATININ ÜZERİNDEN TAM BEŞ YIL GEÇTİ. BU GÜN SENEYİ DEVRİYESİ İDİ. UNUTMADIK-UNUTAMADIK SENİ TEYZEOĞLUM. ALLAH MEKANINI CENNET ETMİŞTİR İNŞAALLAH… GÜZEL SAMİMİ DELİKANLI ADAM. RUHUN ŞAD, MEKANIN CENNET OLSUN.

Yorum Yapın

Mesajınız