VEFAT HABERİ – YAŞAR AKIN HOCA VEFAT ETTİ

            Köyümüzde Talistan Hoca lakabıyla bilinen Köyümüzün emektar Hocası Yaşar Akın bugün vefat etti. Cenazesi yarın (perşembe) günü öğle namazını müteakip Bayramiç Köyü Mezarlığına defnedilecektir.  Cenabı Hak’dan kendisine rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. Cenazeye gitmek isteyenler için Gönen Kafkas Derneği önünden saat :11.30 da otobüs kalkacaktır.

5 Yorum

Hasan SEVERŞubat 3rd, 2010 20:33

TAZİYE

Köyümüz eşrafından Yaşar AKIN (Talistan Hoca lakabıyla bilinen )’ın vefat haberini büyük
üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunuyorum. Kendisine Allah’tan rahmet, geride bıraktığı
Oğlu Yüksel AKIN ve yakınlarına baş sağlığı dilerim.

GÖKNURŞubat 3rd, 2010 23:11

Sevgili Yaşar amcaya Allah’tan rahmet geride kalanlara ve sevenlerine baş sağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun Cenabı Hak taksiratını affetsin. Allah rahmet eylesin.(AMİN)
IŞIKTAŞ Ailesi

yusuf kuralŞubat 3rd, 2010 23:59

Karşılıksız bedelsiz ustalık elinin değmediği ev, her ölenimizin son nefesinde daima başucunda bekleyip son ezanını okuyan,kendine özgü makamıyla selasını veren,her daim mahallesi için eli ayağı tuttuğu sürece seferber olmuş hakkı ödenemeyecek değerli mümtaz bir insandı Hoca Dayımız. Allah ona bu yaptıklarının mükafatı olarak uzun bir ömür verdi. Köyümüzün en yaşlısı idi.Canlı tarih,koca bir çınardı.İnşaallah Rabbim ahiret aleminde de cennetiyle mükafatlandırdığı kullarının zümresine ilhak eyler.AMİN.

Aptullah SEVERŞubat 4th, 2010 00:42

BAŞ SAĞLIĞI
İnna lillahi ve inna ileyhi raciûn. Köyümüzün medarı iftiharı Yaşar hocamıza ALLAH’tan rahmet, kederli oğlu Yüksel’e ve hemşerilerimize başsağlığı dilerim

Emin BigaŞubat 4th, 2010 13:14

Allah rahmet eylesin. Yüksel başın sağolsun. Mekanı cennet olsun.

Yorum Yapın

Mesajınız