Berrin Öğretmenin Hayal Evi Özel Anaokulu Eğitime Başladı

           Çocuk saflığı kadar arı,  Çocuk yüreği kadar engin.  Çocuk aklı kadar hayalperest, Çocuk hareketi kadar devingen, Çocuk sevgisi kadar çıkarsız,  Almadan karşısındakine vermek vardı,  Ahh şimdi çocuk olmak vardı…            

            Yapılan işin önemi ve eğitimin gerekliliği  inancı içinde,  çevresinde inanç ve güven kazanmış,  24  yıllık okul öncesi eğitim tecrübesiyle; kendisini çocuklara ve eğitime adayan,  5 yıllık yurt dışı tecrübelerini eğitim sistemine taşıyan Kurucu Müdür ve Yönetici Hemşerimiz Berrin YILDIZ,  oluşturduğu özel  seçkin eğitim kadrosu ile iddialı olarak ; ” profesyonel eğitimi teknik ve fiziksel altyapı unsurlarıyla zenginleştirip okul öncesi eğitimde kaliteyi yükseltmek başlıca hedefimizdir.” diyor.

            Öğrenci, Öğretmen, Veli ve davetli  Konukların katılımı ile Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir DEMİRHAN ve  Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Dursun MİRZA’nın resmi törenle açılışını yaptığı Bandırma  Özel Berrin Öğretmen Hayal Evi Anaokululu  20 Eylül 2010 tarihinde eğitim faaliyetine  başladı.   2010-2011 Eğitim-Öğretim Yılında Berrin Öğretmen Hayal Evi Anaokulu Yönetici ve Eğitim kadrosuna  üstün başarılar dileriz.

           Okul Adresi :   Yeni mahalle Dorukoba Villaları  (Beyaz Evler) 1141 Sokak No: 68   BANDIRMA     Tel : 0266-738 14 14     Gsm :  0537-764 55 11    e-mail : berrinogretmeninhayalevi@hotmail.com      Web Sitesi : http: // www.berrinogretmeninhayalevi.com/

 

4 Yorum

Hasan SEVEREylül 30th, 2010 16:11

BERRİN’İN HAYAL EVİ

20 Eylül 2010 tarihinde hizmete giren “BANDIRMA ÖZEL BERRİN ÖĞRETMEN HAYAL EVİ ANAOKULU” Özellikle ve öncelikle BERRİN-RAİF çiftine daha sonra Badırma’mıza hayırlı ve uğurlu olsun.Yaşamı boyunca hep başarıları yakalayan, sürekli ilkleri hedefleyen ve bu anlamda işinde, mesleğinde Avrupa da dahil olmak üzere başarılı eğitimciliği yanında başarılı da bir eş olan olan BERRİN arkadaşımız öyle umuyorumki, yardımlaşma ve çocuk sevgisi ile dolu olan yüreği ile bu alanda da başarılı olacaktır.Şehir dışında olmam nedeniyle Açılışına katılamadığım özel ana okulunda Berrin ve Raif çiftine başarılar diliyorum.

Saadet Mehmet DENİZAralık 10th, 2010 19:33

Yüreğinize gönlünüze sağlık .Herşey çok güzel olmuş.Çalışmalarınızla bu güzelliği çok daha ileriye götüreceğinizden ve çocuk gelişimi branşındaki gençlere ,örnek teşkil edeceğinizden hiç şüphem yok.Hayırlı uğurlu olsun.

Evi KleinertAralık 30th, 2012 12:41

Hallo Berrin,
habe deinen Kindergarten gefunden – leider nicht in Facebook – bin nicht angemeldet. Habe aber auf meinem PC Skype unter Helmut Kleinert.
Wenn du auch das Programm Skype ausführen kannst, sende mir Deine Skypeadresse – wir könnten öfter miteinander chatten.
Liebe grüße
Evi

EsraMart 11th, 2014 10:17

Berrin hanım hayal evi çalışanları ve öğretici , ilk önce çalışmalarınızda , emellerine size emanet ettiğimiz çocuklarımıza gösterdiğiniz özenden , düzenli çalışmalarınızda ve verdiğiniz eğitimlerden dolayı çok teşekkür ederiz . Çocuklarımız için önemli olan bu hayatlarının ilk adımlarında iyi bir eğitim vererek ileriki hayatlarında güzel yerlerde teşkil edeceğine inanıyoruz bu konuda sizin emellerine olduğu için çok şanslı ve minnettar …

Yorum Yapın

Mesajınız