Warning: mysqli_query(): (HY000/1030): Got error 122 "Internal (unspecified) error in handler" from storage engine Aria in /home/nart/public_html/bayramic1864.com/wp-includes/wp-db.php on line 2056
bayramic1864.com » Blog Arşivi » FERİHA & RAMAZAN NURİ ACI’NIN NİKAH TÖRENİ

FERİHA & RAMAZAN NURİ ACI’NIN NİKAH TÖRENİ

Köyümüzden Quane Sülalesinden Sabahat & Şahin Aslangeri’nin kızı Feriha ASLANGERİ ile Üçpınar Köyünden Ramazan Nuri ACI, 18 eYLÜL 2010 Cumartesi Günü Saat : 17.00’de  Gönen Belediye Nikah Salonunda yapılan Nikah töreni ile evlendiler.  Hasan TEMEL ile Zehra ÇALIŞKAN’IN  nikah şahitliğini yaptığı nikah törenine başta Bayramiç’li  ve Üçpınar’lı olmak üzere pek çok Hemşerimiz katıldı. Evlenen çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.

6 Yorum

ilhan belekEylül 19th, 2010 14:10

Aslangeri ve Acı ailelerinin mutluluklarını paylaşır, yeni evlilere ömür boyu mutluluklar dilerim.

RABİA BOLELLİEylül 21st, 2010 15:34

teyzecim resimleri gördüğümde sandımki cennetteyim ,karşımdakide bir huri……..O temiz, saf,kalbinle mutluluğu en çok hakeden sensin. Ömür boyu mutluluklar. Dilerim herkes kıymetini bilir……………… SENİ ÇOK SEVEN RABİA……………………….

Hasan SEVEREylül 23rd, 2010 13:27

MUTLULUKLAR

Yaşamlarını birleştirerek evliliğe adım atan Feriha-R.Nuri çiftine ömür boyu mutluluklar dilerim.

Zübeyde BARBAROS AYDEMİREylül 28th, 2010 23:53

Ömür boyu mutlu olman dileğiyle ablacım, Allah mesut etsin

Nurcan KömüroğluKasım 13th, 2010 19:45

Gönen İlçemizin Bayramiç Köyünün en güzel kızı…Feriha Arslangeri’nin evlilik haberini almış bulunuyoruz…kendilerine CENABI ALLAH’ TAN MUTLULUK …DEVLETTEN PARA ….SAĞLIK BAKANLIĞINDAN SAĞLIK DİLİYORUZ…BİZ KENDİMİZ GELEMİYORUZ…AMA BİZİM YERİMİZE DÜĞÜN CEMİYETİNİ ONURLANDIRMAK ÜZERE MARAŞAL NEZİHA KÖMÜROĞLU’NU, KÖMÜROĞLU DEVLETİ ADINA ELÇİ OLARAK GÖNDERİYORUZ…İNŞAALLAH, HERŞEYİN GÖNLÜNÜZCE OLMASI DİLEĞİYLE…ELEKTİRİK…SU PARASI…DOĞAL GAZ…KİRA…VB.ŞEYLERİ GÖZ ÖNÜNE ALIP BU ZAMANDA BU CESARETİ GÖSTERMENİZDEN DOLAYI SİZİ AYRICA KUTLUYORUZ…
NOT: BUNU YAZAN TOSUN DEĞİL… NURCAN KÖMÜROĞLU…
KÖMÜROĞLU CUMHURİYETİ ORTA BAKANI…

Hasan SeverKasım 13th, 2010 19:47

DÜĞÜN DAVETİYESİ VE ENTERASAN YORUM
Köyümüz eşrafından Feriha ASLANGERİ ile yakın arkadaşım hatta okul arkadaşım Ramazan Nuri ACI’nın bu mutluluğa attıkları adımın simgesi olan bu davetin her iki aileyede hayırlara vesile olmasını temenni ederken özellikle NURCAN başlıklı yorumu da defalarca okudum. Bu yorumu değişik ve entersan birazda siyasi bulduğumu belirtmek isterim.

Yorum Yapın

Mesajınız