Vefatının (30.10.2007) 3.Yıl dönümü Münasebetiyle Değerli Hemşerimiz Şaban Kuyumcu’yu Rahmetle Anıyoruz

                30 Ekim 2007  tarihinde aniden vefat edip aramızdan  ayrılan,  kaybıyla  büyük üzüntü duyduğumuz değerli arkadaşımız ve dostumuz Şaban Kuyumcu’yu bu münasebetle rahmetle ve saygıyla anıyoruz. Vefatından bu yana  3 yıl geçmiş olmasına  rağmen, Onun eksikliğini hala ilk gün gibi yüreğimizde hissediyouz.

                “Aziz Dostum !  Senin hayattayken Memleketine, Milletine,  Eş-dost,  Hemşeri ve bütün  yakınlarına faydalı olmak için nasıl çalışıp çırpındığını hepimiz iyi biliyoruz. Daha yerine getirmeyi düşündüğün pek güzel ideallerin ve projelerin vardı. Ama ne var ki, ezelde hakkında takdir edilen ömür sermayesi buna kafi gelmedi. Ne yapalım !  Alah’ın verdiği ömür o kadarmış. Ancak her şeye rağmen,  hayatta olduğun sürece yapmış olduğun hayır- hasenat, vesile olduğun, öncülük ettiğin  iyilik ve  güzellikler ( Bayramiç Web sitesi, Buluşma Günü etkinlikleri, Toplu iftar vb. gibi)  senden sonra da, aynı güzellikte  geleneksel olarak devam ediyor. Allah’ın izniyle geride kalan aile efradın ve yakın dostların bu güzellikleri devam ettirme konusunda  azimli ve kararlıdır. Sen rahat ve müsterih ol ! Seni hep hatırlıyacağız. Ruhun şad olsun. Mekanın cennet olsun. “

             Tüm dost ve Hemşerileri olarak, 3 yıl önce aramızda ayrılıp ebediyete intikal etmiş olan değerli arkadaşımız ve hemşerimiz Şaban Kuyumcu’ya bu vesileyle Allah’tan gani gani rahmet diliyoruz.  Editör Hamit Kayabey

             

3 Yorum

Hasan SEVEREkim 31st, 2010 18:38

MERHUM ŞABAN KUYUMCU VE BAYRAMİÇ KÖYÜ VEB SİTESİ

30.10.2007 tarihinde aramızdan hiç beklenmedik bir şekilde ayrılan Merhum Şaban KUYUMCU’yu minnet şükran ve sevgi ile anarken kendisine bir kez daha yüce Allah’tan rahmet diliyor, mekanının cennet olmasını niyaz ediyorum.
Merhum Şaban KUYUMCU’yu anlamak fikirlerine ve ideallerine tercüman olmak onu anlatmaktan çok daha zordur. O bir efsaneydi. Yenilikçi idi, azimli ve hırslı idi. Bayramiç Köyünde hep ilklere imza attı. Cesurdu,yılmazdı. Büyüklere saygı duyduğu kadar genç nesile çok zaman ayırırdı. Bayramiç köyü ve Bayramiç’liler ona çok şeyler borçludur. Bir gerçek varki Şaban KUYUMCU artık aramızda yok. Ama bu ölüm yıl dönümünde onu bizler hep güzellikleri ile, hep yapmış olduğu yenilikleri ile anıyoruz, anmaya da devam edeceğiz. Onun geniş zamana yayılacak idealleri vardı. Büyük bir bölümünü gerçekleştiremedi. Ama Bayramiç Köyü gençliğinin ufkunu açtı, küçümsenmiyecek yenilikler bıraktı. Şu anda iletişim çağının olmazsa olmazı demek olan İnternet Sitesinin kurulmasına öncülük etti. Kurduğu bu sitede Köyümüzü tanıttı ve Hemşerilerimizi buluşturmaya vesile oldu. Halen vesile olmaya da devam ediyor.
Merhum Şaban KUYUMCU’nun geride bıraktığı Eşi,Çocukları, Akraba ve Hemşerileri Onun ideallerinin her zaman bekçileri olmaya devam edeceklerdir. Hatta Onun bu ideal ve düşüncelerini daha da ileriye taşıyacaklarından kimsenin şüphesi olmamalıdır.
Bu vesile ile Şaban KUYUMCU’ bir kez daha rahmetle anarken geride bıraktığı Eşi,Çocukları ve akrabaları ile tüm hemşerilerimize bir kez daha baş sağlığı diliyorum…

ilhan belekKasım 1st, 2010 21:51

Değerli kardeşim Merhum Şaban Kuyumcu’yu rahmetle anar, geride bıraktığı değerli eşi ve çocuklarına,akraba ve tüm dostlarına sabırlar diler merhumu minnet ve şükranla anar mekanının cennet olmasını niyaz ederim.

Ruşen ve Zekiye KurnazMayıs 14th, 2011 09:43

Değerli kardeşim;

Seni rahmetle anar,mekanının cennet olmasını dilerim.
Tüm eşine,dostuna ve tüm yakınlarına sabırlar dilerim.

Yorum Yapın

Mesajınız