Warning: mysqli_query(): (HY000/1030): Got error 122 "Internal (unspecified) error in handler" from storage engine Aria in /home/nart/public_html/bayramic1864.com/wp-includes/wp-db.php on line 2056
bayramic1864.com » Blog Arşivi » GÖNEN KAFDER LOKALİNDE BAYRAMLAŞMA GÜNÜ

GÖNEN KAFDER LOKALİNDE BAYRAMLAŞMA GÜNÜ

Dernek Yönetim Kurulunca 18 Kasım 2010 Perşembe Günü saat: 15.00’de Dernek Lokalinde Bayramlaşma Programı düzenlendi. Dernek Üyelerinin, Hemşerilerimizin ve Konukların katıldığı Bayramlaşma Gününde Dernek Başkanı Yaman İNANÇ, Kurban Bayramının Halkımız ve Ülkemiz için barış, huzur ve kardeşliğin pekişmesine vesile olmasını dileyerek, gelen davetlilerin bayramlarını kutladı.

1 Yorum

Hasan SEVERKasım 25th, 2010 18:59

BAYRAM VE BAYRAMLAŞMA

Gönen Kafder lokalinde gerçekleştirilen Bayramlaşma farklı bir anlam ifade ediyor.Genelde Bayramlar kardeşlik, dostluk ve barış içerisinde yaşamanın ne kadar önemli olduğunun bir göstergesi olarak tanımlanıyor.Bu anlamda Gönen Kafder Bayramlaşma günü hemşerilerimiz ile kaynaşmanın yanında bizlerede bu siteden bu mutluluğu paylaşma adına farklı duygular içeriyor.
Bu vesile ile Gönen kafderin faliyetlerinin bu ekranlara yansıması bizlerin bilgilendirilmesi hususunda sevgili Edütörümüze çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum….

Yorum Yapın

Mesajınız