Derneğimiz’in 2.nci Kongresi Yapıldı

Mahmut Bayram Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 2. Olağan Genel Kurul Toplantısı 20 Mart 2011 Pazar Günü öğleden sonra  yapıldı. İki yıl önce ilk Kongresi yapılan Derneğimiz’in 2.nci  olağan Kongresi çoğunluğun katılımı ile  tamamlandı. Yönetim ve Denetleme Kurulları yenilendi. Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurullarında görev alanlar,  şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu : 1- Hamit Kayabey, 2-Erdem Kuyumcu, 3-Nurettin Kulbay, 4- Tuhan Acar ve 5-Yusuf Kural’dan oluştu.  Denetleme Kurulu ise :  1-Abdülkadir Şeker, 2- Abdurrahman Kural ve  3-Tayfun Aslangeri’den oluştu.

 Bu arada vaktiyle İstanbul’a gidip yerleşen  Hemşerilerimizden merhum Nigar&Rifat Malkoç Ailesinin evladı  Zafer MALKOÇ kardeşimiz,  Kongre Günü güzel bir jest yaparak, Toplantıya katılan Hemşerilerimize Hayrullah Sever vasıyasıyla  Cantık ve Ayran ikram etmek suretiyle Köyünü ve Hemşerilerini unutmadığını gösterdi.  Değerli Kardeşimizin bu güzel jesti Hemşerilerimiz arasında sevinç ve memnuniyetle  karşılandı. Bu  nezaketinden dolayı  Zafer Kardeşimize Derneğimiz adına  bir kere daha teşekkür ediyoruz.  Yeni Yönetim ve Denetim kadrosuna başarılı  çalışmalar diliyoruz. Eitör

7 Yorum

Abdurrahman KuralMart 24th, 2011 08:25

Hayırlı olsun, başarılar diliyoruz. Çetin Kulbay, artık torpilli sayılır. Amcaoğlu 2.sırada, kardeşi 3.sırada. Çatlasın düşmanlar.

Hasan SEVERMart 25th, 2011 13:34

HAYIRLARA VESİLE OLSUN

Mahmut Bayram Kültür ve Dayanışma Derneği’nin olağan 2.ci Genel Kuruluna çok istememe rağmen maalesef katılamadım. Başta yönetim Kurulu olmak üzere Denetleme Kurullarına seçilen tüm hemşerilerimizi kutluyor,bundan böyle çalışmalarında başarılar diliyorum.
Saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

ilhan belekMart 25th, 2011 18:16

Hayırlı olsun,başarılar diliyorum

Aptullah SEVERMart 25th, 2011 21:25

Yeni seçilen Yönetim ve denetim kurulundaki arkadaşlarıma cani gönülden başarılar dilerim.Allah yar ve yardımcınız olsun.

Valiye MutluMart 27th, 2011 16:59

Hayırlı olsun, başarılar dilerim. Tüm üyelere kolay gelsin _ VALİYE MUTLU_ (-_-) Allah, yar ve yardımcınız olsun, başarılar dilerim. (-_-)

Neslihan-Sare-Hande ArasNisan 3rd, 2011 15:02

Bayramiç Köyümüzde yapılan eğlenceleri hep takip ediyoruz ve çok beğeniyoruz. Biz gençler için yazın değişik etkinlikler yapılmasını umuyoruz. Teşekkür ederiz….-_- -_- 😉

Neslihan-Sare-Hande ArasNisan 3rd, 2011 15:04

Bu arada yeni dernek merkezinin hayırlı olmasını temenni ediyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz….:)

Yorum Yapın

Mesajınız