Warning: mysqli_query(): (HY000/1030): Got error 122 "Internal (unspecified) error in handler" from storage engine Aria in /home/nart/public_html/bayramic1864.com/wp-includes/wp-db.php on line 2056
bayramic1864.com » Blog Arşivi » Bayramiç Köyünde Mangal Keyfi…

Bayramiç Köyünde Mangal Keyfi…

05 Haziran 2011 Pazar Günü, Göl Manzaralı Bayramiç Köyünde, Nurettin Kulbay’ın Botanik Bahçesinde Hemşerilerimiz  ve Dostlarımızla bir araya gelerek mangal keyfi yaptık. Sponsorluğunu değerli Hemşerimiz Şaban Ahmet YILMAZ’IN üstlendiği Menüde kasap köftesi ile birlikte tavuk pirzola, salata, karpuz ve meşrubat vardı. Yeşillikler arasında, mis gibi tertemiz köy havasında yapılan mangal partisinin keyfi bir başkaydı. Neşeli sohbetler yanında, zevkli esprilerin  kahkahalarla paylaşıldığı  mangal  partisinde  bir  araya gelerek, hoşça vakit geçirmenin  sevinç ve mutluluğunu yaşadık. Köyümüzdeki  arkadaş ve dostlarla birlikte güzel bir gün geçirmemize vesile olan Şaban Ahmet Yılmaz arkadaşımıza, değerli aile fertlerine teşekkür ve sevgilerimizi  gönderiyoruz. Bu arada Şaban Ahmet Yılmaz’ı kısaca tanıtalım. Köyümüzden merhum Pake Ninenin torunu, Feriha&Tahsin Yılmaz Ailesinin oğlu olup, Çanakkale’de ikamet etmekte ve  rehber öğretmen olarak orada çalışmaktadır. Bir süredir rahatsız olan annesi Feriha Teyzeye de Allah’tan acil şifalar diliyoruz.

1 Yorum

Hasan SEVERHaziran 7th, 2011 15:13

HEMŞERİLERİMİZ İLE BİRLİKTE MANGAL KEYFİ
05.06.2011 Pazar günü Şaban YILMAZ Hocamızın sponsorluğunda Köyümüzün olgun delikanlısı Nurettin KULBAY’ın yeşillikler içersinde, göl manzaralı müstesna bahçesinde tertiplenen ve bir çok hemşerimizin bir araya geldiği mangal partisinde ben de bulundum. Editörümüz Hamit Hocamızın da ifade ettiği gibi gerçekten zevkli, keyifli, neşeli ve bol espirili bir havada geçen mangal keyfi görülmeye değerdi. Bu durum da süpriz sayılmamalı. Zira Bayramiç’li hemşerilerimiz, şartlar ne olursa olsun, bir araya gelebilmeyi ve organize olabilmeyi fevkalade beceriyor. Bu vesile ile bu mangal partisinin hazırlanmasına sponsor olan Şaban YILMAZ Hocamıza, bahçesini bizlere tahsis eden Nurettin KULBAY’a, mangalda ve servis hizmetinde emeği geçen Erdem KUYUMCU’ya, İbrahim BARBAROS’a ve Emin BİGA’ya kısaca tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum……..

Yorum Yapın

Mesajınız