Warning: mysqli_query(): (HY000/1030): Got error 122 "Internal (unspecified) error in handler" from storage engine Aria in /home/nart/public_html/bayramic1864.com/wp-includes/wp-db.php on line 2056
bayramic1864.com » Blog Arşivi » Vefat Haberi – Köyümüzden Neziha Şenol Vefat Etti.

Vefat Haberi – Köyümüzden Neziha Şenol Vefat Etti.

Köyümüzden Merhum Hafız Şerafettin’in Eşi Neziha Şenol bu akşam vefat etti. Cenazesi 30 Ağustos 2011 Salı Günü (Bayramın 1. Günü) Bayramiç Köyünde Öğle Namazını müteakip Köy Mezarlığına defnedilecektir. Sinan, Semran ve Zehra’nın Annesi olan Neziha Şenol bir süredir rahatsızdı.  Allah’tan kendisine rahmet, geride kalan Aile efradına ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

3 Yorum

Serdar YorulmazEylül 6th, 2011 10:09

Selamın Aleyküm. Ben, Valiye’nin torunu Serdar Yorulmaz. Annem ve kendi adıma baş sağlığı diliyorum. Dayıma ve teyzelerime baş sağlığı diliyorum.

Valiye Mutlu {[(Yeğeni)]}Eylül 6th, 2011 10:16

Canım Cicianneme
Hayatı boyunca kendisini iyiliğe ve güzelliğe adayan, hiç kimseyi incitmemeye çalışan canım Cicianneme Allah’tan Firdevs Cennetini diler, kederli biricik kardeşlerime[Sinan-Semran-Zehra) sabır ve baş sağlığı dilerim. Büyük acılarını paylaşırım. (Ablanız-Ailesi) Valiye-Selahattin Mutlu, Serdar-Merih Yorulmaz

Hasan SEVEREylül 9th, 2011 15:50

BAŞSAĞLIĞI

Köyümüzün yetiştirdiği değerli hafızlardan Merhum Şerafettin Şenol’un eşi Neziha Şenol, çok değerli, iyiliksever, iyi ve güzel bir insandı. O, benim çok değerli Halamdı. Ona Halacım diye hitap eder, sarılır öperdim. O da beni çok severdi,fakat arada bir kendisini ziyaret etmediğim zaman, bana bir şekilde kırgın olduğunu tatlı bir şekilde hissettirirdi. Ama asla kalbinde hiç ama hiç bir kötülük yoktu. Yaşamı boyunca iyilik ve yardımseverlik adına adeta bir abideydi.Çok Namaz kılar, Kuran okur, yaradanı bol bol zikrederdi. Ne diyelim.Allah mekanını cennet etsin.Ruhu şad olsun. Geride kalan Başta çocukları ve yakın akrabalarının başı bir kez daha sağ olsun…..

Yorum Yapın

Mesajınız