Hemşerimiz Enes Kuban KURAL, IMC TV’de Marje Programında…

Marje programı Genel olarak Türkiye Kamuoyunda ya hiç tanınmayan ya da yanlış tanınan Kafkasya halklarını tanıtmayı amaçlıyor.

IMC TV FREKANS BİLGİLERİ: 12562 vertical (dikey) batı 25000 5/6 135 136 türksat 3A DSmart 235. Kanal www.imc-tv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Program 23 Ekim Pazar’dan itibaren canlı olarak yayınlanacak.
23 Ekim Pazar 16:00  Canlı        28 Ekim Cuma 18:00 Bant 

23 Ekim 2011 Pazar Günü Saat : 16.00’dan itibaren IMC TV’de Marje programını canlı olarak sunacak olan değerli yeğenimiz Enes Kuban Kural’a  ve  Duygu Ardıç’a başarılar dileriz.

Kafkasyalıların,  gerek anavatanları Kafkasya’da, gerekse diasporada yasadıkları sosyal, kültürel ve siyasal konuların ele alanacağı marje programında Kafkasyalıları yakından ilgilendiren , Türkiye’deki anayasa ve demokratikleşme süreçleri, Kafkasyadaki İnsan hakları ihlalleri, Kafkasyadaki sosyo politik durum ve bu süreçlerin Türkiyede yaşayan Kafkasyalılar üzerindeki etkileri ele alınacak.  Ayrıca Kafkasya ve Diaspora tarihinden önemli tarihi olayların ve sahsiyetlerin de konu edileceği Marje programı Genel olarak Türkiye Kamuoyunda ya hiç tanınmayan ya da yanlış tanınan Kafkasya halklarını tanıtmayı amaçlıyor.  Türkiye televizyonlarında formatı iribariyle bir ilk olan Marje, Kafkasyalıları her programda kendilerini yakından ilgilendiren gündemlerle karşılayacak , aynı zamanda Türkiye kamuoyunda da ciddi bir farkındalık oluşturacaktır.

1 Yorum

Hasan SEVEREkim 24th, 2011 14:27

TEBRİKLER VE BAŞARILAR
Hemşerimiz, sevgili ve saygın kardeşimiz Enes Kuban KURAL’ın 23 Ekim 2011 Pazar günü saat:16.00’dan itibaren IMC TV’de Marje Programını canlı olarak sunmada almış olduğu sorumluluk ve üstlendiği görev nedeni ile kendisini candan kutluyor ; bundan böyle daha nice başarılara imza atmasını temenni ediyorum.

Yorum Yapın

Mesajınız