VEFAT HABERİ – Köyümüz’den Nahide Kızık Vefat Etti.

Köyümüzden Nahide Kızık Teyze 23 Mayıs 2012  Çarşamba Günü Akşam saatlerinde  Balıkesir’de vefat etti.  Cenazesi 24 Mayıs 2012 Perşembe Günü ikindi vakti kılınacak  cenaze namazının ardından Gönen Bayramiç Köyündeki Aile  Mezarlığına  defnedilecektir.  Köyümüzden Merhum Hut Refik Kızık’ın eşi olan Nahide Kızık, uzun bir süredir rahatsızlığı nedeniyle  Balıkesir’de ikamet eden oğlu  Erdoğan Kızık’ın yanında tedavi görmekteydi.  Erdoğan, Süheyla (merhum) ve Recep Kızık kardeşlerin annesi olan Merhume Nahide Teyzeye Allah’tan rahmet, geride kalan evlatlarına ve Kızık Ailesine sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Taziyede bulunmak isteyenler ; Erdoğan Kızık Cep Telefonu  :  05057183980 cepten ulaşabilirler

3 Yorum

makbule şimşekMayıs 24th, 2012 12:18

Nahide Teyzeye Allahtan rahmet,geride kalanlara baş sağlığı ve sabır diliyorum. Allah taksiratlarını af etsin.

Aptullah SEVERMayıs 25th, 2012 00:48

BAŞSAĞLIĞI
Merhumeye ALLAH’tan rahmet, Kızık Ailesine baş sağlığı dileriz. Mekanı cennet olsun inşaallah. Geride kalan kederli ailesine sabri cemil dileriz. Başınız sağ olsun.
Suzan / Aptullah SEVER

Hasan severMayıs 25th, 2012 16:25

TAZİYE

Merhumeye Cenab-ı haktan rahmet geride bıraktıkları oğulları Erdoğan ağabey ve Recep KIZIK olmak üzere tüm akrabalarına baş sağlığı dilerim.Nahide Teyzemizin mekanı cennet olur inşaallah….

Yorum Yapın

Mesajınız