Vefat Haberi – Hemşerimiz Osman Barbaros Vefat Etti

İstanbul Bayrampaşa’da ikamet eden Hemşerimiz Osman Barbaros, bu gece yarısı vefat etti.  Osman Barbaros son aylarda mide rahatsızlığı nedeniyle İstanbulda tedavi görmekteydi. Cenazesi 26 Temmuz Perşembe Günü (Bugün) İkindi namazını takiben kılınacak Cenaze namazından sonra Susurluk Balıklıdere Köyü Mezarlığına defnedilecektir.  Hemşerimiz Osman Barbaros, yıllar önce, genç yaşta vefat eden oğlu Şamil Barbaros’un Balıklıdere Köyündeki mezarının yanına defnedilmesini vasiyet etmişti. Allah’tan kendisine rahmet, kederli Ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

TAZİYEDE bulunmak isteyen Hemşerilerimiz;   0535 285 09 50 veya 0505 774 55 03  cep telefonlarıyla Barbaros Ailesine ulaşabilirler.

4 Yorum

Hasan SEVERTemmuz 27th, 2012 08:36

TAZİYE

Hemşerimiz değerli büyüğümüz ‘Osman BARBAROS ağabeyimize Cenab-ı Haktan rahmet diler geride bıraktığı başta eşi olmak üzere tüm akraba ve hemşerilerimize baş sağlığı dilerim….

ilhan belekTemmuz 29th, 2012 13:56

TAZİYE

Osman kardeşime Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dilerim.

abdurrahman kuralAğustos 2nd, 2012 09:04

hey gidi Osman abi!
o güzel gülüşün, hep aydınlık yüzün ne güzeldi.
evet göz yaşlarımdan ekranı görmem güçleşiyor, benim güzel abiciğim.
senin o güzel espirilerin nerde artık.
o tatlı tatlı amcaoğlu diye başlıyan sohbetlerin.
merhum Şamilimizin doğumu dün gibi. Hani ismi ne olsun sohbetlerimiz.
Amcaoğlu, oğlumuz oldu derken gülen gözlerinin içi. şamil’in kulağına ezan okuyarak isim takışımız.
ille ismini kulağına sen okuyacaksın, diye israrların.
hele senin nişan yüzüğünü takarken duyduğum heyecan, şamil’in doğuşu ile, amcaoğlu bir yeğuaş daha doğdu diyen, içi gülen gözlerini unutmak mümkün değil. Biliyormusun, biz Bayramiçli yeğuaşların son büyüğü de sendin.
Osman abi! söylenecek çok şey var. Ama elden bir şey gelmiyor. Apışyaph nine,Şaban amca, Mürvet teyze, Şamil oğlumuz, ve sen! inşaallah o büyük günde livaulhamd sancağı altında buluşmak üzere.

Hamit KayabeyAğustos 2nd, 2012 13:26

Osman Abi, mütevazi, sabırlı, kanatkar ve güler yüzlü bir kişiliğe sahipti. Kimsenin kalbini kırmamak için azami gayret gösteren mülayim bir insandı. Ayrıca kibar esprileriyle sevinç ve neşe kaynağıydı. Onu hiç unutmayacağız. Evlat acısına yüreği dayanmadı. 6 yıl kadar önce genç yaşta vefat eden merhum evladı Şamil’in arkasından hep göz yaşı döktü. Her ikisine de Allah’tan gani, gani rahmet , geride kalan kederli Ailesi ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum.

Yorum Yapın

Mesajınız