Vefat Haberi – Köyümüzden Orhan Samsun Vefat Etti

Köyümüzden Orhan Samsun Abimiz, 29 Temmuz 2012 Pazar Akşamı vefat etti. Cenazesi 30 Temmuz 2012 Pazartesi Günü Bayramiç Köyünde İkindi Namazını takiben kılınacak cenaze namazının ardından Köy Mezarlığına defnedilecektir. Orhan Samsun, 2011 Yılı Kasım ayında geçirdiği akciğer ameliyatı sonrasında periyoduk olarak  sağlık kontrolünden geçmek üzere belli aralıklarla İstanbul’a gidip gelmekteydi. Ancak bir ay kadar önce İstanbul’a gittiğinde sağlığı iyice bozulmuştu. Dün akşam vefat haberini aldık. Allah’tan kendisine rahmet, ailesi ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. TAZİYEDE bulunmak isteyenler,  0535 984 90 41 cep telefonunu arayabilirler. Editör

4 Yorum

Hasan SEVERTemmuz 30th, 2012 09:44

TAZİYE

Köyümüz Eşrafından Orhan Samsun’a Canab-ı Haktan rahmet diler,Geride bıraktıkları eşi çocukları ve akrabaları ile tüm hemşerilerimize baş sağlığı dilerim.

ilhan belekTemmuz 30th, 2012 14:39

TAZİYE

Merhum Orhan Abime Cenabı Haktan gani gani rahmet diler,tüm sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dilerim.

abdurrahman kuralAğustos 2nd, 2012 09:29

Orhan dayı!
Şimdi, yeğenim diye kim seslenecek, çayları kim söyliyecek dayı. Hele kahvaltılık taze yumurtaların yok mu? Yeğenim, yumurta lazım mı diye kim soracak bana.
tüm Samsun ailesinin başı sağolsun.
özellikle Yılmaz damat, sana şükran borçluyuz.

Hamit KayabeyAğustos 2nd, 2012 13:15

Orhan Abi, Hoşgörülü, mütevazi, şaka ve esprileriyle neşe kaynağı bir insandı. Kısacası ömür bir adamdı. Onun eksikliğini hep hissedeceğiz. Allah rahmet eylesin. Vefalı ve yardımsever Damadı Yılmaz’ın da iyiliklerini de hiç unutmayacağız. Geride kalan samsun Ailesi ve yakınlarına sabır ve baş sağlığı diliyorum.

Yorum Yapın

Mesajınız