Başkan Yakar’a Teşekkür Plaketi

PLAKET 2

Mahmut Bayram Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hamit Kayabey, Dernek faaliyetlerine vermiş olduğu destekten ötürü, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’a teşekkürlerini ifade eden bir plaket takdim etti.

Başkan Yakar’ı dün belediyede ziyarete eden dernek başkanı Hamit Kayabey, gerek köy gerek dernek olarak gerçekleştirdikleri etkinlik ve düzenledikleri faaliyetlere katkı sunan ve destek veren Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’a bir plaket takdim etti.

Mahmut Bayram Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Hamit Kayabey, “Mahmut Bayram Hocanın ismini taşıyan kültür merkezinin temel atma törenine bizzat katılarak bizleri mutlu eden sayın başkanımız, bu yıl 8.sini gerçekleştirdiğimiz buluşma günü etkinliklerimize katkı ve destek verdiği için Dernek olarak kendisine teşekkürlerimizi içeren bir plaket sunduk. İnşallah en kısa zamanda; içinde müzesi, kütüphanesi, bilgisayar odası ve toplantı salonu bulunacak kültür merkezimizin açılışında da kendisini aramızda görmek istiyoruz. ”

“Gönen’in iftihar vesilesi olan Mahmut Bayram köyümüzde doğmuş ve yetişmiş bir ilim ve hizmet insanıydı. Temelini attığımız kültür merkezimiz ona layık bir kuruluş olacak ” derken,  Başkan Yakar da, “Dernek yöneticilerinin yanında olmak ve onların çaba ve gayretlerini desteklemek bizlerin görevi. Üstelik Mahmut Bayram gibi önemli bir ilim adamının adını taşıyacak eserde desteğimin olması beni ayrıca mutlu ediyor. Sağ olsunlar ince düşünüp böyle bir plaketi uygun görmüşler. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Haber :  06/0)/2013  Gönen Gündem Gazetesi

 

2 Yorum

Hasan SEVEREylül 18th, 2013 10:45

TEŞEKKÜR

Mahmut Bayram Kültür ve Dayanışma Derneğimize bugüne kadar yapmış olduğu katkılardan dolayı Gönen Belediye Başkanına teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum…

Hamit KayabeyEylül 18th, 2013 21:38

Gönen Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Yakar ve Başkan Yardımcısı sayın Abdurrahman Kural’ın bugüne kadar tüm etkinliklerimize büyük destek ve katkıları olmuştur. Dolayısıyla Gönen Belediye Başkanlığına bir kere daha Köyümüz ve Derneğimiz adına şükranlarımızı sunuyorum.

Yorum Yapın

Mesajınız