Dernekten, Gönen Kaymakamı Hüseyin Parlak’a Plaket

Mahmut Bayram Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Hamit Kayabey, dernek yöneticileri ile birlikte 8. Buluşma Günü etkinliklerine verdiği destekten dolayı Gönen Kaymakamı Hüseyin Parlak’ı ziyaret edip, bir plaket takdim ettiler.

Ziyarette dernek başkanı Hamit Kayabey, Bayramiç Köyüne ve Derneklerine verdiği destekten ötürü kaymakam Hüseyin Parlak’a teşekkürlerini iletti. Kaymakam Hüseyin Parlak bu teşekkür karşısında Mahmut Bayram gibi bir ilim adamının isminin geçtiği bir etkinliğe destek vermenin kendisini ziyadesiyle memnun ettiğini söyledi. Dernek yönetiminde yer alan Gönen Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Kural, Ömer Şenol ve Hocaefendinin büyük oğlu Vehbi Bayram da ziyarette hazır bulundular.

HABER  :   04/09/2013 Tarihli Gönen Gündem GazetesiPLAKET

2 Yorum

Hasan SEVEREylül 18th, 2013 10:48

TEŞEKKÜR

Bayramiç Köyü’ne ve Derneklerine destek olan Gönen Kaymakamı’mıza teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum…….

Hamit KayabeyEylül 18th, 2013 23:07

Buluşma Günü Münasebetiyle Gönen İlçe Özel İdaresi ve Köy Hizmet Birliğine ait iş makineleriyle buluşma günü çevresindeki alanda tesviye çalışmaları yapıldı. Özellikle Dernek Merkezimizin bulunduğu cadde ile paralelindeki cadde, asfalt malzemeleriyle yenilendi. Temel atma töreni münasebetiyle vasıtaların köy içindeki ulaşımları rahatlıkla sağlanmış oldu. Bu hizmetlerin tümü İlçe kaymakamı Sayın Hüseyin Parlak’ın talimatları doğrultusunda İlçe Özel idaresi ve Köy Hizmetleri Birliğinin özverili çalışmaları neticesinde yapılmış oldu. Dolayısıyla başta Sayın Kaymakamımız Hüseyin Parlak olmak üzere yollarımızın tesviyesi ve yenilenmesinde hizmet ve emeği geçen tüm çalışanlara ve bu işlerin takibi ve neticelendirilmesi noktasında hizmeti geçen Köy Muhtarına Derneğimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz. Dernek Başkanı Hamit Kayabey

Yorum Yapın

Mesajınız