Warning: mysqli_query(): (HY000/1030): Got error 122 "Internal (unspecified) error in handler" from storage engine Aria in /home/nart/public_html/bayramic1864.com/wp-includes/wp-db.php on line 2056
bayramic1864.com » Blog Arşivi » Vefat Haberi – Köyümüzden Erdoğan Kızık vefat Etti

Vefat Haberi – Köyümüzden Erdoğan Kızık vefat Etti

Erdoğan KızıkBalıkesir’de ikamet eden Hemşehrimiz Erdoğan Kızık, geçen hafta içinde Balıkesir’de geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmış ve tedavi altına alınmıştı. Uygulanan tedavi başlangıçta olumlu seyrederken daha sonraki süreçte fenalaşması sonucu yoğun bakıma alınmış ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştır. Merhumun cenazesi 4 Ağustos 2014 Pazartesi günü ikindi namazından sonra Gönen Bayramiç Mahallesi Mezarlığına defnedildi.

Merhum Erdoğan Kızık Abimize Allah’tan rahmet,  kederli Ailesine sabır ve metanet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Allah rahmet eylesin. Not :  Hemşehrilerimiz Taziye için  05057183980 cep telefonunu arayabilirler. Editör

,

5 Yorum

ilhan belekAğustos 4th, 2014 13:38

TAZİYE
Kardeşimiz Erdoğan Kızık’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyorum.

Hamit KayabeyAğustos 5th, 2014 00:20

Elim bir kaza sonucu kaybettiğimiz Erdoğan Kızık Ağabeyimize Allah’tan gani gani rahmet, kederli Ailesi ve yakınlarına sabır, metanet ve baş sağlığı diliyorum. Merhum Erdoğan abimiz, sakin, mütevazi ve ağırbaşlı kişiliği ile topluma kendisini sevdirmiş bir insandı. Vaktiyle Balıkesir’e yerleşmiş olmasına rağmen doğup büyüdüğü Köyünü hiç unutmamış, Köyümüzde yapılan düğün cemiyetlerine ve cenaze merasimlerine katılmaktan geri kalmamıştı. Bu davranışı ve meziyetleri nedeniyle olsa gerek cenaze töreni oldukça kalabalıktı. Kısacası Erdoğan Abimiz, Köyünü, dostlarını ve insanları aidiyet duygusuyla seven ve benimseyen bir kişiliğe sahipti. Bu güzel huyları nedeniyle insanların gönlünde hoş bir sada bıraktı. Allah rahmet eylesin. Ruhu şad olsun, mekanı cennet olsun.

Hasan SEVERAğustos 5th, 2014 08:06

TAZİYE

Trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Erdoğan KIZIK ağabeyimize Cenab-ı Haktan rahmet
diler, geride bıraktıkları eşi çocukları ve tüm akrabalarına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum.
Erdoğan Ağabeyimiz sakin, efendi ve bir o kadarda hoş sohbetleri olan, köyünü, köylüsünü
çok seven, mütevazi ve cana yakın bir kişiliğe sahipti. Makamı cennet olsun……..

YUSUF KURALAğustos 9th, 2014 11:16

ÇAKIR AĞABEYİMİZ ;
MÜTEVAZİ, AĞIRBAŞLI, HATIRNAZ, SAMİMİ, VEFALI, İNSANCIL ,AKRABALIK VE AİDİYET DUYGUSU GERÇEKTEN YÜKSEK BİR İNSANDI ÇAKIR ABİMİZ. TÜM HUT SÜLALESİYLE KARŞILIKLI OLARAK HİTAPLAŞTIĞIMIZ GİBİ, AMCA OĞLU DERDİ BANA. AMA O KELİMEYİ BİR HİTAP TARZI OLMAKTAN ÇOK GERÇEKTEN SAMİMİ, BİR O KADAR YAKIN AKRABA HİSSEDEREK DERDİ AMCA OĞLU HİTABINI. BENDE O DERECE YAKIN AKRABA HİSSEDERDİM ALLAH İÇİN KENDİSİNİ. ALLAH GANİ GANİ RAHMET EYLESİN.MEKANI CENNET OLSUN İNŞAALLAH.

Aptullah SEVERAğustos 10th, 2014 12:44

Erdoğan Abimize ALLAH’tan rahmet diliyorum. Kederli Aile Efradının, Akrabalarının ve de bütün Hemşehrilerimizin başı sağ olsun. Mekanı Cennet olsun inşaAllah.

Yorum Yapın

Mesajınız