Vefat haberi – Köyümüzden Selim Şenol vefat etti

Köyümüzden (Halav) Selim Şenol 24 aralık 2015 Perşembe Günü Balıkesir Devlet Hastanesinde vefat etti. Cenazesi 25 aralık Cuma Günü öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Bayramiç Mahalle Mezarlığına defnedildi. Selim Abi, bir kaç yıl önce yakalandığı amansız hastalıkla ilgili tedavi görmekteydi. Allah’tan kendisine rahmet, geride kalan Aile Fertlerine, yakınlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Editör

Taziye için iletişim : 05325646470 – 05358681690 – 05327277100

 

5 Yorum

goknur isiktasAralık 25th, 2015 23:49

Sevgili Selim Abiye Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun

Birol kurnazAralık 27th, 2015 18:41

Arkadasima Allahtan rahmet kederli ailesine sabırlar dilerim

Ruşen&Zekiye KURNAZ

Hasan SEVERAralık 28th, 2015 09:29

TAZİYE

Köyümüzün yetiştirdiği nadide saygın hoş sohbetli espiri ve hayat dolu bir şahsiyetti Selim ağabeyimiz.Her şeyden önce kendisi uzun yıllar en yakın komşumuzdu sırdaşımızdı.Adeta ailemizden birisiydi kendisiyle her zaman hemen her konuda hoş sobetlerimiz olurdu.Köyünü köylüsünü çok severdi.Ama takdiri ilahi oda her canlı gibi hakkın rahmetine kavuştu.
Kendisine Allahtan rahmet diliyorum mekanı cennet olsun.Geride kalan başta eşi ve çocukları olmak üzere tüm akraba ve dostlarına sabırlıklar diliyorum…

Hamit KayabeyAralık 28th, 2015 11:59

Bayramiç Köyü’nün hoş sohbet, şakacı ve şen insanıydı Selim Abi. 3 yıl kadar önce yakalandığı amansız hastalığa rağmen moralini hiç bozmamıştı. Hayatın meşakkatini sabırlı ve mütevekkil duruşuyla göğüsleyen bir yapısı vardı. O yüzden hayata hep olumlu ve pozitif bakmayı prensip edinmişti. Hoş görülü, konuksever, yardımsever ve iş bitirici meziyetleriyle de hemşerilerine kendini sevdirmişti. Bu güzel ve hoş meziyetleriyle Onu hep anacağız. Hele hele sokak kapısının önünden geçip de merhaba demeyen insanları kibarca uyarmak için gür sesiyle heyyyyyyt!… Allah Allah !…diye haykırmasıyla hafızalardan hiç silinmeyecektir. Ruhun şad olsun Selim Abi, Mekanın cennet olsun. Sadiye Yengemize ve tüm aile fertlerine tekrar sabır ve baş sağlığı diliyorum.

ESVET ÖZERHaziran 5th, 2016 18:32

Selim dayının vefat haberini geç almış olsam da üzüldüm,neşesi,şen şakrak hali hiç gözümün önünden gitmiyor..ALLAH’tan rahmet diler,ailesine sabrı cemil tavsiye eder,baş sağlığı dilerim..yattığı yer nur olsun..

Yorum Yapın

Mesajınız